NAGRODZONO LAUREATÓW XII EDYCJI MIĘDZYNARODOWEGOKONKURSU PLASTYCZNEGO „JAN PAWEŁ II W OCZACH DZIECKA”

16 października w Muzeum w Bielsku Podlaskim odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom XII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Jan Paweł II w oczach dziecka”.

Zadaniem uczestników było wykonanie pracy plastycznej zgodnej z hasłem XVII Dnia Papieskiego „Idźmy naprzód z nadzieją”.

Na konkurs wpłynęło 2027 prac z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.

Wśród laureatów znalazły się dwie dziewczynki z przedszkola w Skibniewie. Organizatorzy konkursu, Muzeum w Bielsku Podlaskim, Wydział Katechezy i Szkolnictwa Katolickiego Kurii Diecezjalnej w Drohiczynie i Dekanat Bielski, przyznali w I kategorii na etapie diecezjalnym nagrodę Paulinie Olopiak i wyróżnienie Mai Sikorskiej.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów!

E. Derlicka